ANTY KLESZCZ przyrząd do usuwania kleszczy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 11,87 zł 11.87 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: -

Opis

 

W związku ze stałym wzrostem zachorowań na boreliozę spowodowaną bakterią Borelia Burgdorferii przenoszoną przez kleszcze, z roku na rok rośnie potrzeba profilaktyki.

 

Najprostszym sposobem zmniejszenia ryzyka zakażenia jest samokontrola – po każdym pobycie w potencjalnie groźnym dla człowieka zalesionym miejscu należy bardzo dokładnie obejrzeć cale ciało, a w przypadku stwierdzenia wszczepienia się kleszcza – jak najszybciej usunąć go z ciała. Niebezpieczeństwo infekcji rośnie bowiem wraz z czasem kontaktu kleszcza ciałem człowieka. Najlepszym sposobem jest mechaniczne usuwanie kleszczy.

 

Jednym z przyrządów pomocnych w tym zabiegu jest ANTY – KLESZCZ.

Służy on do wyssania, usunięcia kleszcza z ciała człowieka. Przyrząd działa na zasadzie pompki ssącej – po szczelnym przyłożeniu końcówki wokół miejsca ukąszenia i stopniowym odciąganiu tłoka, w końcówce tej wytwarza się podciśnienie, które umożliwia „wyssanie” kleszcza z ciała ofiary.

 

Przyrząd pozwala na łatwe i skuteczne usuniecie kleszcza, szczególnie krótko po jego wszczepieniu się do skóry. Obecność kleszcza na skórze trwająca kilka godzin, szczególnie z ujawnieniem się odczynu zapalnego wokół miejsca wszczepienia wymaga porady lekarskiej.

Przyrząd AntyKleszcz służy również do odsysania (aspiracji) jadu po ukąszeniach owadów żądlących (komarów, pszczół, os, trzmieli, szerszeni, itp.) oraz jadu po ukąszeniach żmij, węży, skorpionów.

Jest to szczególnie ważne dla osób będących alergikami, dla których najmniejsze nawet ukąszenie może stanowić duży problem.

Przeprowadzone badania dermatologiczne przy użyciu AntyKleszcza potwierdziły skuteczność  usuwania kleszczy oraz to, że jego zastosowanie zmniejszało miejscowy odczyn zapalny po ukąszeniach owadów.

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Essentiale Forte 50 kapsułek
Essentiale Forte 50 kapsułek
19,99 zł
szt.
Essentiale Max 30 kapsułek
Essentiale Max 30 kapsułek
23,49 zł
szt.
Enterosgel 225 g
Enterosgel 225 g
42,67 zł
szt.
Prenatal DHA 60 kapsułek
Prenatal DHA 60 kapsułek
25,25 zł
szt.
NeoMag Forte 50 tabletek
NeoMag Forte 50 tabletek
7,91 zł
szt.
Molekin D3 + K2 30 tabletek
Molekin D3 + K2 30 tabletek
14,86 zł
szt.
Diohespan max 60 tabletek
Diohespan max 60 tabletek
29,91 zł
szt.
Himalaya Cystone 100 tabletek
Himalaya Cystone 100 tabletek
16,01 zł
szt.
MenMag 30 tabletek
MenMag 30 tabletek
7,99 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl