Apap 50 tabletek

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 17,99 zł 17.99 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: USP Zdrowie

Opis

APAP to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Substancją aktywną leku APAP jest paracetamol, który dzięki swoim właściwościom zwalcza: bóle głowy, bóle zębów, nerwobóle, gorączkę w przeziębieniu i grypie, bóle mięśni, bóle menstruacyjne.

 

Skład

1 tabletka zawiera: Paracetamolum 500 mg

 

Stosowanie

Dorośli: 1 do 2 tabletek, 3 do 4 razy na dobę, nie więcej niż 8 tabletek na dobę.

Dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę.

Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami.

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Essentiale Forte 50 kapsułek
Essentiale Forte 50 kapsułek
21,49 zł
szt.
Essentiale Max 30 kapsułek
Essentiale Max 30 kapsułek
25,99 zł
szt.
Contractubex żel 50 g
Contractubex żel 50 g
65,99 zł
szt.
Hepaslimin 30 tabletek
Hepaslimin 30 tabletek
8,99 zł
szt.
Enterosgel 225 g
Enterosgel 225 g
48,49 zł
szt.
Permen King 30 tabletek
Permen King 30 tabletek
64,99 zł
szt.
NeoMag Skurcz 50 tabletek
NeoMag Skurcz 50 tabletek
11,39 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl