Apap Extra 50 tabletek

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 17,59 zł 17.59 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: USP Zdrowie

Opis

APAP Extra to połączenie dwóch składników aktywnych: paracetamolu i kofeiny. Paracetamol to sprawdzona substancja przeciwbólowa, a kofeina wzmacnia działanie paracetamolu i przyspiesza początek jego działania.

 

Skład

1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.

 

Stosowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat.: 1-2 tabl. co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Należy przestrzegać co najmniej 4-godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Essentiale Forte 50 kapsułek
Essentiale Forte 50 kapsułek
19,99 zł
szt.
Essentiale Max 30 kapsułek
Essentiale Max 30 kapsułek
23,49 zł
szt.
Enterosgel 225 g
Enterosgel 225 g
42,67 zł
szt.
Prenatal DHA 60 kapsułek
Prenatal DHA 60 kapsułek
25,25 zł
szt.
NeoMag Forte 50 tabletek
NeoMag Forte 50 tabletek
7,91 zł
szt.
Molekin D3 + K2 30 tabletek
Molekin D3 + K2 30 tabletek
14,86 zł
szt.
Diohespan max 60 tabletek
Diohespan max 60 tabletek
29,91 zł
szt.
Himalaya Cystone 100 tabletek
Himalaya Cystone 100 tabletek
16,01 zł
szt.
MenMag 30 tabletek
MenMag 30 tabletek
7,99 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl