Apap Noc 50 tabletek

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 18,82 zł 18.82 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: USP Zdrowie

Opis

APAP Noc to jedyny w Polsce lek, który zawiera sprawdzoną substancję przeciwbólową - paracetamol oraz dodatkowy składnik, difenhydraminę, która ułatwia zasypianie. Stosuje się go w krótkotrwałym leczeniu bólu, któremu mogą towarzyszyć trudności z zasypianiem. APAP Noc Przynosi ulgę, ułatwiając spokojny sen i zwalczając różne rodzaje bólu.

 

Skład

zawartość w 1 tabletce: Paracetamolum 500mg + Diphenhydramini hydrochloridum 25mg

 

Stosowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabl. na 30 minut przed snem. Lek należy przyjmować wyłącznie przed snem. Stosować powyżej 12. roku życia.

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Essentiale Forte 50 kapsułek
Essentiale Forte 50 kapsułek
19,99 zł
szt.
Essentiale Max 30 kapsułek
Essentiale Max 30 kapsułek
23,49 zł
szt.
Hepaslimin 30 tabletek
Hepaslimin 30 tabletek
7,91 zł
szt.
Enterosgel 225 g
Enterosgel 225 g
42,67 zł
szt.
Prenatal DHA 60 kapsułek
Prenatal DHA 60 kapsułek
25,25 zł
szt.
Molekin D3 + K2 30 tabletek
Molekin D3 + K2 30 tabletek
14,86 zł
szt.
NeoMag Forte 50 tabletek
NeoMag Forte 50 tabletek
7,91 zł
szt.
Diohespan max 60 tabletek
Diohespan max 60 tabletek
29,91 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl