Apap Przeziębienie HOT 8 saszetek

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 10,73 zł 10.73 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: USP Zdrowie

Opis

APAP Przeziębienie HOT to nowa formuła leku na przeziębienie i grypę w formie rozgrzewającego napoju o smaku cytrynowym. Szybko się wchłania i działa na organizm jako całościowa kuracja. APAP Przeziębienie HOT łączy skuteczność dwóch substancji leczniczych wzmocnionych dawką witaminy C. Usuwa nie tylko bóle mięśni, głowy i gardła, ale także działa na pozostałe uciążliwe objawy przeziębienia lub grypy, takie jak gorączka, katar i niedrożność nosa.

 

Skład

Substancje czynne: paracetamol 650 mg, kwas askorbinowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg

 

Stosowanie

Jednorazowo 1 saszetka co 4-6 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 6 saszetek na dobę. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Essentiale Forte 50 kapsułek
Essentiale Forte 50 kapsułek
19,99 zł
szt.
Essentiale Max 30 kapsułek
Essentiale Max 30 kapsułek
23,49 zł
szt.
Hepaslimin 30 tabletek
Hepaslimin 30 tabletek
7,91 zł
szt.
Enterosgel 225 g
Enterosgel 225 g
42,67 zł
szt.
Prenatal DHA 60 kapsułek
Prenatal DHA 60 kapsułek
25,25 zł
szt.
Molekin D3 + K2 30 tabletek
Molekin D3 + K2 30 tabletek
14,86 zł
szt.
NeoMag Forte 50 tabletek
NeoMag Forte 50 tabletek
7,91 zł
szt.
Diohespan max 60 tabletek
Diohespan max 60 tabletek
29,91 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl