Novama

W tej kategorii chcielibyśmy zaproponować ci sprzęt medyczny opatrzony logiem jednego z bardziej znanych producentów tego typu asortymentu. Marka Novama, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz dopracowując to co już znane, jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom. Urządzenia, które znajdują się w tej ofercie posiadają liczne opcje działania, intuicyjna obsługę oraz w przypadku urządzeń pomiarowych Novama także pamięć wewnętrzną.

Wśród swoich użytkowników, marka Novama dała się poznać jako solidna, bezawaryjna oraz niezwykle precyzyjna. Dodatkowo asortyment ten dzieli się na kilka kategorii, co pozwoli ci na zakup takiego podręcznego sprzętu medycznego, jak:
- termometry, inhalatory, aspiratory,
- ciśnieniomierze nadgarstkowe i naramienne,
- irygatory i szczoteczki soniczne Novama (łącznie z artykułami eksploatacyjnymi, jak np. końcówki),
- pulsometry oraz taśmy kinesiology.

Większość z urządzeń, które znajdziesz w tej kategorii zostało w pełni zautomatyzowane lub wymaga jedynie niewielkiej ingerencji ze strony użytkownika. Marka Novama zadbała również o komfort swoich pacjentów, dlatego, o ile to konieczne, sprzęty tutaj zgromadzone posiadają czytelny wyświetlacz LCD oraz duże i wyraźnie opisane przyciski. Jest to spore udogodnienie zwłaszcza dla osób starszych, posiadających np. słaby wzrok. Również cennik oferowanego przez firmę Novama sprzętu powinien przypaść ci do gustu (oraz wszystkim seniorom, którzy potrzebują tego typu urządzeń na własne potrzeby).

Cześć ze zautomatyzowanego asortymentu urządzeń medycznych do pomiaru ciśnienia marki Novama została wzbogacona również o polski komunikat głosowy, który dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Jeśli zaś chodzi o ofertę termometrów to w tej kategorii zajdziesz nie tylko klasyczne wersja z cyfrowym wyświetlaczem, ale również:
- termometr do czoła,
- termometr owulacyjny,
- termometr bezdotykowy marki Novama.

Jeśli zależy ci na jakości, precyzyjnym pomiarze, dziecinnie prostej obsłudze oraz atrakcyjnej cenie to marka Novama bezdyskusyjnie trafi w twoje gusta. Z tymi urządzeniami szybko zdiagnozujesz wszelkie nieprawidłowości w działaniu swojego organizmu lub też zadbasz o jego prawidłowe funkcjonowanie. Firma Novama to producent, który nieustannie się rozwija, dlatego można mieć pewność, że to co aktualnie znajduje się na rynku potrafi w pełni wykorzystać swój potencjał technologiczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl