Metafen 20 tabletek

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 8,69 zł 8.69 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Polpharma

Opis

Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego.
Zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Wskazania do stosowania:
bóle różnego pochodzenia, w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, bóle kości i stawów, bóle lędźwiowo-krzyżowe, bóle pourazowe, nerwobóle, gorączka.
Lek przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Skład
Substancjami czynnymi leku są ibuprofen oraz paracetamol. Każda tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 325 mg paracetamolu. Pozostałe składniki to: powidon, skrobia żelowana, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian.

Stosowanie
Dorośli: jednorazowo 1 lub 2 tabletki. W razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę.
Dzieci w wieku powyżej 12 lat:jednorazowo 1 tabletkę. W razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Essentiale Max 30 kapsułek
Essentiale Max 30 kapsułek
22,99 zł
szt.
Prenatal DHA 60 kapsułek
Prenatal DHA 60 kapsułek
28,49 zł
szt.
Magne B6 50 tabletek
Magne B6 50 tabletek
12,99 zł
szt.
Thealoz Duo krople do oczu 10 ml
Thealoz Duo krople do oczu 10 ml
24,99 zł
szt.
Multilac Synbiotyk 10 kapsułek
Multilac Synbiotyk 10 kapsułek
9,99 zł
szt.
Acard 75 mg 60 tabletek
Acard 75 mg 60 tabletek
7,39 zł
szt.
Amertil Bio 10 tabletek
Amertil Bio 10 tabletek
6,19 zł
szt.
Biotebal 5 mg 30 tabletek
Biotebal 5 mg 30 tabletek
23,54 zł
szt.
Len Mielony 200 g + 200 g
Len Mielony 200 g + 200 g
4,45 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl