Nurofen dla dzieci (Ibuprofen 60 mg) 10 czopków

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 12,99 zł 12.99 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Opis

Objawowe leczenie bólu o nasileniu słabym do umiarkowanego oraz leczenie gorączki. Produkt leczniczy stosuje się, gdy podanie produktu w formie doustnej jest niemożliwe lub gdy występują wymioty.

Skład
Ibuprofenum, 60 mg,
 
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na ibuprofen, substancje pomocnicze oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ); objawy nadwrażliwości (skurcz oskrzeli, astma, katar lub pokrzywka) po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub NLPZ; krwawienie z przewodu pokarmowego lub perforacja w wywiadzie po zastosowaniu NLPZ; czynna lub nawracającą choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy lub; ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca; układowy toczeń rumieniowaty; III trymestr ciąży.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Essentiale Max 30 kapsułek
Essentiale Max 30 kapsułek
22,99 zł
szt.
Prenatal DHA 60 kapsułek
Prenatal DHA 60 kapsułek
28,49 zł
szt.
Magne B6 50 tabletek
Magne B6 50 tabletek
12,99 zł
szt.
Thealoz Duo krople do oczu 10 ml
Thealoz Duo krople do oczu 10 ml
24,99 zł
szt.
Multilac Synbiotyk 10 kapsułek
Multilac Synbiotyk 10 kapsułek
9,99 zł
szt.
Acard 75 mg 60 tabletek
Acard 75 mg 60 tabletek
7,39 zł
szt.
Amertil Bio 10 tabletek
Amertil Bio 10 tabletek
6,19 zł
szt.
Biotebal 5 mg 30 tabletek
Biotebal 5 mg 30 tabletek
23,54 zł
szt.
Len Mielony 200 g + 200 g
Len Mielony 200 g + 200 g
4,45 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl